Polecam radomskich bloggerów:
Wiesław Wędzonka
Radosław Witkowski
Obiektywny Radomianin
Bohdan Karaś

powrót na stronę główną
Blog > Komentarze do wpisu

Hipokryci biorą Rade

Jak nazwać ludzi, którzy sięgają do wszystkich będących w ich zasięgu działań, aby dopiec, dokuczyć swoim przeciwnikom politycznym? Małostkowi, nikczemni, podli?

Wymyślili sobie i chcą wprowadzić w życie na najbliższej sesji, iż najlepszym sposobem na działanie, które ma zaboleć oponentów będzie pozbawienie ich funkcji w Radzie Miejskiej, wiceprzewodniczącej Rady i przewodniczenia w poszczególnym komisjom.

Mnie chcą usunąć z Komisji Budżetowej.

„8. Rozpatrzenie wniosku o odwołanie Pani Wioletty Kotkowskiej z funkcji Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej w Radomiu.

9.Rozpatrzenie wniosków o odwołanie Przewodniczących Komisji Gospodarki, Komisji Budżetowej, Komisji Sportu i Turystyki oraz Komisji Ochrony i Kształtowania Środowiska Rady Miejskiej w Radomiu.”

Taką informację otrzymałem dzisiaj emailami. To jest pkt. 8 i 9 porządku obrad Rady Miejskiej zwołanej na 27 luty. Niestety nie dostałem informacji, kto jest wnioskodawcą i jakie jest uzasadnienie tego wniosku.

Piszę te słowa do podleców, nikczemników, małych, bo niepotrafiących nic więcej obłudników. Mnie nie dokuczacie, robicie na złość mieszkańcom Ustronia, mieszkańcom Radomia. Kilka razy w swoim życiu doświadczyłem aktów podłości i jeszcze jedno doświadczenie aczkolwiek przykre nie zmieni mojej postawy. Będę dalej pracował i działał na rzecz swoich sąsiadów, na rzecz mieszkańców Radomia.

Wyborcy będą pamiętać o waszej małostkowości!  

wtorek, 20 lutego 2018, andrzejluczycki
Kontakt ze mną - Andrzej Łuczycki

Polecane wpisy

  • Urząd Ochrony Konstytucji

    Po całej serii działań łamiących Polską Konstytucję, przez partię, która ma w nazwie prawo i sprawiedliwość, przy pomocy zwasalizowanych przez nią innych ugrupo

  • Czego nie chcą radni Pszczoła i Kaca...

    Czego nie chcą radni Pszczoła i Kaca, a czego chcą? Jestem chwilę po posiedzeniu Komisji Budżetowej R ady Miejskiej w Radomiu i na gorąco przekazuję uwagi. Czeg

  • Czy radny jest potrzebny w teatrze?

    W sobotę, 14 października odbyła się premiera w Teatrze Powszechnym w Radomiu, połączona z uroczystością 40-lecia Teatru. Dynamiczny spektakl, (z niewielkimi &b